WIE IS WIE

diensthoofd vrije tijd

Dieter Vranckx - dieter.vranckx@deborre.be

sportfunctionaris

Maarten Aertsen - sportdienst@deborre.be

jeugdconsulent

Kelly Vermeulen - jeugddienst@deborre.be

bibliothecaris

Stephan Jonckheere - bibliotheek@deborre.be

Bibliotheekassistente, catalografie:

Hilder Mertens - bibliotheek@deborre.be

Bibliotheek Korbeek-Lo:

Ann Drieskens - bibliotheek@deborre.be

Bibliotheekmedewerkster, audiovisuele materialen:

Inge van Melkebeek - bibliotheek@deborre.be

Bibliotheek aan huis:

Greet Nolmans en Gerda Peeters

Bibliotheek Materiaalverwerking:

Ingrid Paulus

directie en cultuurfunctionaris volwassenen

Ilse Machielsen - ilse.machielsen@deborre.be

cultuurfunctionaris tentoonstellingen, scholen en vormingsaanbod volwassenen

Myriam Colaers - myriam.colaers@deborre.be

cultuurfunctionaris familie, muziek en vormingsaanbod kinderen

verantwoordelijke communicatie

Goele Van Weyenbergh - goele.vanweyenbergh@deborre.be

onthaal en adminstratie vrije tijd

Gonda Vansteenwegen - gonda.vansteenwegen@deborre.be

onthaal en administratie vrije tijd

Rita Vanmeerbeek - rita.vanmeerbeek@deborre.be

onthaal en administratie vrije tijd

Inge Ruiters - inge.ruiters@deborre.be

zaalverhuur

Sandra Vangoidsenhoven - sandra.vangoidsenhoven@deborre.be

techniek

Jo Merens - techniek@deborre.be

techniek

Theo Vanden Bosch - techniek@deborre.be

onderhoud

Brigitte Juwé

onderhoud

Eddy Pardon

delen print naar pdf afdrukken